Opublikowano Dodaj komentarz

3, 2, 1… start!

Witajcie na blogu Hanka Działa:)

Hanka Działa i też pisze! Wczoraj był wielki i bardzo ważny dla mnie dzień, kiedy to po raz pierwszy pokazałam Wam swoją stronę. Wasze ciepłe przyjęcie jak zwykle uskrzydliło mnie do działania, dlatego bez zatrzymywania się ruszam z pierwszym wpisem na blogu🙂 Bardzo się cieszę, że znaleźliście chwilkę, by do mnie zajrzeć! Witam Was wszystkich serdecznie i ściskam wirtualnie:)

Na hankowym blogu będę chciała dzielić się z Wami swoimi pomysłami, planami i inspiracjami. Ale przede wszystkim znajdą się tutaj wpisy przybliżające moją twóczość! Będę pisać o tym jak działam, co działam i z czym działam. Przygotujcie się więc na solidne dawki informacji z hankowego świata:) Proszę też o zrozumienie, bo to moje blogowe początki, ale wierzę, że z Waszą pomocą stworzymy razem fajne i inpirujące miejsce w Internecie. Już teraz możecie podpowiadać mi, co Was interesuje, ciekawi, zastanawia. Piszcie proszę poprzez formularz kontaktowy.

Wczoraj w Galerii wylądowały już pierwsze zdjęcia moich toreb:) Na pierwszy ogień poszły czarne torby z dżinsu i to właśnie o nich pojawi się niedługo kolejny wpis na blogu. Napiszę Wam dlaczego je wybrałam na otwarcie strony i co różni je od pozostałych:) Zapraszam Was serdecznie!

Tymczasem jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję za to, że jesteście i dajecie mi emocjonalnego “kopa” do działania każdego dnia! Pozdrawiam cieplutko:)

Wasza Hanka