Kontakt hanka działa

Kontakt

Kontakt Hanka Działa

Formularz kontaktowy oraz dane kontaktowe sklepu internetowego hankadziala.pl

Kontakt z Wami jest dla mnie bardzo ważny. Zainteresowały Cię moje prace i chcesz złożyć zamówienie specjalne lub nietypowe? Chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej? Zapraszam do kontaktu ze mną! Możesz to zrobić na wiele sposobów.

Najprostszym będzie użycie formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, adres e-mail i treść wiadomości a w najbliższym możliwym czasie odpiszę do Ciebie.

Wiadomość e-mail możesz również wysłać bezpośrednio na moją skrzynkę hanna@hankadziala.pl.

Preferujesz kontakt telefoniczny? Żaden problem. Wiadomości SMS oraz połączenia telefoniczne kieruj na mój numer tel. 519 153 473.

Znajdziesz mnie również w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, YouTube Działam tam aktywnie. Publikuję tam moje najnowsze prace oraz informacje o najbliższych wydarzeniach w których biorę udział.

Spotkać się możemy także w siedzibie firmy w Bielsku-Białej przy ul. Handlowej 3, gdzie mieszczą się pracowania oraz salonik. Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku – 09:00–18:00

sobota – 10:00–14:00

Dane firmy:

Hanka Działa Anna Kucharska

Handlowa 3, 43-382 Bielsko-Biała

NIP: 6921453946

Poniżej znajduje się mapa z dokładną lokalizacją. Wszystkie moje prace znajdziesz w moim saloniku do którego serdecznie zapraszam.

Więcej informacji o mnie i moich pracach znajdziesz w zakładce o mnie oraz na moim blogu. Dziękuję, że wspierasz polskie rękodzieło.

Poniżej formularz kontaktowy do wysłania bezpośredniej wiadomości do mnie. Wszelkie informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobnych znajdziesz w polityce prywatności sklepu hankadziala.pl. Zapraszam Cię do wcześniejszego zapoznania się z jej warunkami.

    Twoje imię