Kontakt z Hanką Działa

Zapraszam Was do rozmowy

Bardzo cenię sobie kontakt z Wami. Rozmowy z ludźmi są dla mnie inspiracją i motorem napędowym do działania. Właśnie dlatego zapraszam i zachęcam Was do kontaktu ze mną. Piszcie śmiało w każdej sprawie.

Możecie się ze mną porozumieć mailowo wysyłając wiadomość bezpośrednio na mój adres: hanna@hankadziala.pl

Możecie także skorzystać z zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego. Zachęcam do zapoznania się z polityką prywatności strony zanim z niego skorzystacie. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje o przetwarzaniu Waszych danych.

Zapraszam Was również na moje aukcje allegro

Wiem także, że wielu z Was preferuje kontakt poprzez media społecznościowe. Zapraszam na moje konto Facebook, gdzie również możecie przesłać wiadomość.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych na stronie jest Hanna Kucharska zamieszkała w Bielsku - Białej. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności umieszczonej w stopce strony.