O moich pracach

O moich pracach

Zapraszam Cię do zapoznania się z informacjami o moich pracach

Dla ułatwienia poruszania się po sklepie oraz dokonywania w nim zakupów stworzyłam tę zakładkę. Informacje w niej zawarte są bardzo ważne. Dlatego poświęć proszę kilka chwil na przeczytanie poniższego tekstu. Dodatkowo sprawdź także informacje o mnie.

Większość moich prac jest tworzona w pojedynczych egzemplarzach. Dotyczy to przede wszystkim toreb z dżinsu. Do ich uszycia wykorzystuję tkaniny już wcześniej używane. Niemożliwe jest zatem stworzenie dwóch identycznych, takich samych produktów, dlatego oferty w sklepie najczęściej będą dotyczyły sprzedaży mojej pracy w ilości jednej sztuki. Informacje o dostępności znajdziesz w karcie każdego produktu. Mogę oczywiście odtworzyć dany krój, fason lub zbliżoną kolorystykę konkretnego produktu. W tym celu zapraszam do kontaktu ze mną.

Niektóre z dostępnych prac wykonuję z tkanin fabrycznych i są one powtarzalne. W tym przypadku możlwe jest zamówienie większej ilości sztuk.

W jaki sposób szyję torby i dodatki?

Wszystkie moje prace są autorskie. Osobiście je projektuję i szyję. Powstają w mojej pracowni mieszczącej się
w Bielsku-Białej. Główną inspiracją do ich tworzenia są wcześniej używane tkaniny, które uprzednio odpowiednio przygotowuję. Sprawdzam je pod kątem wytrzymałości i odbarwiania a następnie piorę i dekatyzyję. Więcej o procesie przetwarzania tkanin przeczytasz na moim blogu, na który gorąco zapraszam.